אירועי בשר בת"א

אירועי בשר בתל אביב

מסעדות בשר הפכו מזמן ממסעדות גריל פשוטות למסעדות המספקות ממש אירוע של בשר. במסעדות אלה, אשר מצויות כמובן גם בתל אביב, כבר לא מסתפקים בלהזמין מנה אחת מהתפריט אלא ניתן להזמין כמה סוגי בשר משתנים לפי גדלים כך שסדר הגעתם משתנה לפי זמן הצלייה. צורה זו של הגשה הופכת בעצם את ההליכה למסעדה בעצם אל אירועי בשר בתל אביב לכל דבר.

איך זה עובד?

לעיתים מסעדות אלה מחזיקות תפריט קבוע מראש של נתחי בשר, או כמה מסלולי תפריט שונים, כך שהאורחים יודעים מה הם הולכים לקבל אך סדר המנות אינו נקבע מראש והמנות יוצאות רק שהן מוכנות. ישנן מסעדות אשר הגדילו ועשו ובנו מעשנה אשר מאפשרת צלייה של הבשר תוך כדי עישון, לרוב הן ימצאו מחוץ לערים במושבים ובשטחים פתוחים המאפשרים זאת. אירועי בשר בתל אביב יהיו בתוך מסעדות סגורות אשר מחזיקות מקרר תצוגה בו ניתן לראות את כל הנתחים האפשריים להזמנה ולקבל ייעוץ מקצב מומחה לגבי הטעמים השונים וסוג הבשר. האורחים בוחרים את הנתח המתאים להם באופן אישי ואת הגודל הרצוי ומשם הוא עובר לצלייה ויוצא לשולחן כשהוא מוכן. כמובן שאפשר תוך כדי הארוחה להזמין עוד נתחים, מה שהופך את הארוחות האלה למעשה לאירועי בשר מתמשכים, משביעים ומהנים.

למי זה מתאים?

אירועי בשר בתל אביב המתקיימים בתוך אחת מהמסעדות הטובות המציעות אותם מתאים למגוון אפשריות:
אירוע משפחתי – ארוחה טובה ומיוחדת יכולה להתאים לכל אירוע משפחתי. ימי הולדת, ימי נישואין או סתם ארוחה משפחתית יכולים להפוך לאירוע שלם כאשר בוחרים לערוך אותו במסעדת בשר המספקת סוג כזה של הגשה. ישנן מסעדות המחזיקות אפילו חדרים פרטיים מיוחדים בשביל אירועים אלה עם שולחנות גדולים המספקים מקומות ישיבה למספר רב של אנשים.
ערב חברה – מה יותר מגבש עובדים מלשבת יחד מסביב לשולחן לאכול, להתלכלך ולצחוק בזמן ארוחה ארוכה שמאתגרת את החך. כמובן שכל מסעדה כזו תחזיק גם בר מאובזר שיספק אלכוהול במהלך הערב להפוך את האווירה קצת יותר משוחררת ופחות רשמית. כמובן שלא לשכוח שאלכוהול פשוט הולך טוב עם בשר, ושילוב הטעמים של שניהם מומלץ.
ארוחה עסקית – רמת המסעדנות בארץ עלתה בשנים האחרונות כמה מדרגות, ולא סתם תל אביב נחשבת לאחת הערים המובילות מבחינה קולינרית בעולם, הטיפול בבשר והידע בהכנתו השתפרו רבות יחד עם חומרי הגלם וכאשר מגיע לקוח מחו"ל לצורך עסקים לארץ או לקוח מקומי לא צריך להתבייש ואפשר להזמין אותם אל אירועי בשר בתל אביב כארוחת גורמה לכל דבר.
חברים – לפעמים לא צריך סיבה למסיבה ומספיק הרצון להיפגש כמה חברים יחדיו וללכת לאכול ארוחה לא לחוצה בזמן התאפשר לשבת לדבר ולהתעדכן אחד עם השני.